معرفی شامپو ضد شپش دفنوترین

با شروع فصل مدارس، شیوع شپش به اوج خود می رسد، بیشترین میزان ابتلا به شپش سر، در مهد کودک ها و مدارس مشاهده می شود، اما آیا شما که مربی مهد یا والدین دانش آموز هستید، از شپش ها در امان خواهید بود؟ خیر، زیرا، شپش به راحتی می تواند همه گیر شود. بارزترین نشانه ابتلا به شپش، خارش شدید سر است که در صورت عدم درمان به موقع می تواند منجر به زخم و عفونت شود، حتی گاهی این زخم ها به از دست دادن همیشگی موی سر می انجامد، در چنین مواردی بهترین راه درمان، استفاده از یک شامپو ضد شپش قوی است.

صفحه نحوه خرید و ارسال را مطالعه کنید

حجم ۲۰۰ میلی لیتری: ۴۵۰/۰۰۰    –    حجم ۴۰۰ میلی لیتری: ۷۵۰/۰۰۰

قیمت ها به تومان است

ویژگی شامپو ضد شپش قوی دفنوترین

به طور معمول تخم شپش به شدت در برابر درمان با شامپو ها مقاوم است.
مشکل ترین بخش درمان شپش سر، مبارزه با تخم های جان سخت آن ها است، اغلب شامپو ها تنها می توانند شپش های بالغ و نوزاد را از بین ببرند و اثری روی تخم شپش ندارند، این مسئله سبب می شود مدتی پس از درمان ناقص، تخم هایی که هنوز محکم و پا بر جا به ساقه مو چسبیده اند؛ هچ شده و دوباره فرد را گرفتار شپش کنند.

اما به جرأت می توان گفت شامپو ضد شپش دفنوترین جزء محصولات انگشت شماری است که واقعاً بر کلیه مراحل زندگی شپش ها، به ویژه تخم شپش، بالاترین میزان اثرگذاری را دارد، بنابراین به تنهایی برای درمان مشکل شپش سر، کفایت می کند و نیازی به استفاده از هیچ گونه محصول دیگری باقی نمی گذارد.

تخم، نمف و شپش بالغ در برابر شامپوی فوق العاده دفنوترین قادر به مقاومت نیستند.
تنها با یک بار استفاده از این شامپو، می توانید به طور کامل از شر این آفات خلاص شوید، میزان اثربخشی این محصول از طریق تست بر روی افراد در سنین مختلف، به اثبات رسیده است بنابراین در رابطه با کیفیت فوق العاده آن، شک به دلتان راه ندهید.

ترکیبات شامپو ضد شپش دفنوترین

صفحه نحوه خرید و ارسال را مطالعه کنید

حجم ۲۰۰ میلی لیتری: ۴۵۰/۰۰۰    –    حجم ۴۰۰ میلی لیتری: ۷۵۰/۰۰۰

قیمت ها به تومان است

در فرمول فوق العاده شامپوی ضد شپش دفنوترین مواد زیر به کار رفته است.

 • پرمکترین
 • اتوفن
 • بتا لایس کیلر

همین مواد هستند که تا آخرین دانه شپش ها، رشک و نوزادان آن ها را از بین می برند.
در عین حال ترکیبات موجود در شامپوی دفنوترین برای بزرگسالان و کودکان عوارضی نداشته و مادران عزیز می توانند با اطمینان خاطر و خیالی آسوده از شامپوی ضد شپش دفنوترین برای رفع شپش سر کودک دلبندشان استفاده کنند.

شامپو ضد شپش موی سر خارجی و با کیفیت عالی

محصولات چینی نه تنها کیفیت کافی ندارند بلکه به دلیل عدم رعایت استانداردها، برای سلامتی نیز مضر می باشند، استفاده از چنین محصولاتی تنها افزودن مشکلاتی بر مشکل شپش است.

این شامپو توسط کمپانی بایر فرموله شده است که یکی از بزرگترین و معتبرترین کمپانی های داروسازی جهان است.
شامپوی ضد شپش دفنوترین یکی از برترین محصولاتی است که توسط متخصصین این شرکت طراحی و روانه بازار شده است. این محصول بی نظیر، توسط فروشگاه اینترنتی licekiller.ir به هم میهنان عزیز ارائه می شود.

شکل ظاهری محصول

شامپوی ضد شپش دفنوترین در بسته بندی های ۲۰۰ میلی لیتری ارائه می شود.
هر شامپو، با توجه به بلندی و حجم موی متفاوت در هر فرد، برای درمان شپش در یک فرد بالغ و یا خردسال کافی خواهد بود. درب بطری شامپو مدرج است و می توانید از آن به عنوان پیمانه استفاده کنید تا از هدر رفت شامپو جلوگیری شود.

برتری شامپو ضد شپش دفنوترین نسبت به سایر شامپوهای ضد شپش

فاقد الکل و پارابن

گول تبلیغات دروغین محصولات دیگر را نخورید، زیرا شامپوی ضد شپش دفنوترین تنها شامپوی ضد شپش فاقد الکل و پارابن است. عدم وجود الکل و پارابن در ترکیب این شامپو یکی از مزایای مهم آن به شمار می رود.
همانطور که می دانید این مواد برای افراد حساس و کودکان عوارض خطرناکی دارند و باعث ایجاد عوارض زیر می شوند.

 • خشکی
 • اگزما
 • حساسیت در پوست

فقدان الکل، سیلیکون، پارابن و مواد شیمیایی مضر در ترکیب شامپو ضد شپش دفنوترین؛ از بروز هر نوع عوارضی به هنگام استعمال شامپو، جلوگیری می کند.
عوارضی نظیر:

 • حساسیت
 • آلرژی
 • خارش

دارای ترکیبات طبیعی

روغن های طبیعی موجود در این شامپوی ضد شپش بی نظیر، علاوه بر این که سبب خفگی شپش ها شده و آن ها را از بین می برد؛ به بهبود هر چه سریع تر آسیب های وارده به مو و پوست سر کمک می نماید

بهبود سریع پوست سر

مزایای بی شمار این شامپو به همین جا ختم نمی شود، مواد ضد التهابی به کار رفته در فرمول این شامپو، به بهبود هر چه سریع تر پوست آسیب دیده و درمان خارش سر ناشی از وجود شپش ها، کمک می کند.

سایر مزایای شامپو ضد شپش دفنوترین

شاید یکی از مهم ترین مزایا برای یک شامپوی ضد شپش استفاده آسان آن باشد.
شخص گرفتار شپش، به اندازه کافی دردسر دارد که نخواهد درگیر پروسه سخت و طاقت فرسای درمان شپش شود، گاهی پیچیدگی و سختی درمان شپش، مبتلا را متقاعد می کند که مشکل را از ریشه حل کرده و سر خود را بتراشد.

اما دست نگه دارید! چون استفاده از شامپوی ضد شپش دفنوترین بسیار راحت تر از تراشیدن مو است.

وجود شپش بیشتر در بین موی های کودکان رایج است.
بنابراین محصولی در اولویت است که استفاده از آن برای کودکان نیز ساده و بدون عوارض باشد. استفاده از این شامپو به راحتی آب خوردن است، این کار به قدری ساده است که فرزندتان به تنهایی می تواند لشکری از شپش های مزاحم را ظرف چند دقیقه در قعر فاضلاب دفن کند. فرمول قدرتمند شامپوی ضد شپش دفنوترین به گونه ای طراحی شده که در کمترین زمان ممکن، تمام تخم های شپش و شپش های بالغ را از بین ببرد، در نتیجه نیازی به سپری کردن مدت زمان طولانی در حمام و انتظار برای اثربخشی شامپو نیست.

فرمول قدرتمند شامپوی ضد شپش دفنوترین

کلیه تاییدیه های بهداشتی و مجوزهای سلامت محصول فوق، پس از انجام آزمایشات دقیق کسب شده است، تأثیر شامپوی ضد شپش دفنوترین در فرآیند از بین بردن تخم ها، لاروها و شپش بالغ، با آزمایش بر روی افراد مختلف به اثبات رسیده است، پس مطمئن باشید با استفاده از این شامپو صد در صد شپش ها و تخم های آن ها از بین خواهند رفت.

فاقد رنگ و بو

شامپوی دفنوترین فاقد رنگ، بوی آزار دهنده و مواد سمی است، بنابراین نیازی نیست پس از مصرف آن از محصولات دیگر استفاده نمایید و این یعنی صرفه جویی در زمان، انرژی و پول. رایحه خوش این شامپو استفاده از آن را دلپذیر می کند و مواد نرم کننده موجود در آن مانع از خشکی و گره خوردگی موی سر می شود.

طریقه اثر بخشی

اثر بخشی شامپو دفنوترین به دو صورت اتفاق می افتد

۱ . مواد موجود در شامپوی دفنوترین سبب قطع اتصال شپش با ساقه مو می شود، در نتیجه شپش و تخم های آن به هنگام آبکشی به راحتی از مو ها جدا شده و روانه فاضلاب می شوند.

۲ . شامپو سبب دهیدراته شدن شپش ها و مرگ آن ها می شود.

وجود این دو عملکرد به صورت همزمان قدرت شپش کشی این شامپو را مضاعف می کند. فقط کافی است مقدار کافی از شامپو را روی موها اعمال کنید و سپس با استفاده از شانه مخصوص، تخم ها و لاروهای شپش را از موها جدا نموده و موها را آبکشی کنید.

روش مصرف شامپوی شپش کش دفنوترین

صفحه نحوه خرید و ارسال را مطالعه کنید

حجم ۲۰۰ میلی لیتری: ۴۵۰/۰۰۰    –    حجم ۴۰۰ میلی لیتری: ۷۵۰/۰۰۰

قیمت ها به تومان است

همان گونه که قبلا گفتیم، استفاده از این شامپو بسیار ساده است، اما برای این که هیچ گونه ابهامی باقی نماند، کارشناسان licekiller.ir طریقه مصرف را به طور کامل برای مشتریان عزیز شرح خواهند داد.

این محصول برای چه کسانی مناسب است؟

هرچند شپش در کودکان، با توجه به تماس بیشتر با یکدیگر، شیوع بیشتری دارد اما ابتلاء به شپش محدوده سنی مشخصی ندارد، جنس، رنگ و قد مو نیز هیچ فرقی برای شپش ها ندارد و می توانند هر کسی را گرفتار کنند. اما جای نگرانی نیست، چرا که شامپو ضد شپش دفنوترین برای تمام افراد با هر سن و جنسیت، مناسب است.

الزامات احتیاطی هنگام استفاده از شامپوی شپش:

۱ . استفاده از این محصول برای کودکان زیر ۶ ماه توصیه نمی شود.

۲ . استعمال شامپوی ضد شپش دفنوترین در دوران بارداری و شیردهی تنها پس از مشورت با پزشک معالج، امکان پذیر می باشد.

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

سم شپش پرمکترین

جهت سمپاشی محیط منزل و دامداری های

صفحه نحوه خرید و ارسال را مطالعه کنید

یک لیتری: ۶۵۰/۰۰۰    –    دو لیتری: ۱/۱۵۰/۰۰۰     –     چهار لیتری: ۱/۷۵۰/۰۰۰

قیمت ها به تومان است

سم ضد شپش پرمکترین، مخصوص محیط

ممکن است فکر کنید که شپش حشره ای است که بیشتر پوست سر را درگیر می کند و سمپاشی محیط برای درمان این آفت لزومی ندارد، اما لازم است پس از درمان شپش سر با استفاده از شامپوی ضد شپش دفنوترین، محیط خانه، مدرسه، محل کار و هر جایی که فرد مبتلا به شپش در آن رفت و آمد داشته را سمپاشی کنید تا احتمال ابتلاء مجدد فرد یا سایر اعضای خانواده به شپش را به صفر برسانید.

سم ضد شپش پرمکترین محصولی بی همتا برای خلاصی از شر کلیه شپش های موجود در محیط است، شپش هایی که آرام و بی صدا در گوشه و کنار خانه در انتظار قربانی جدید خود هستند را با سم ضد شپش پرمکترین غافلگیر کنید. به راحتی می توانید از این سم در محیط خانه استفاده نمایید، زیرا سم پرمکترین برای انسان و حیوانات خانگی کاملاً بی ضرر است و هیچ گونه آثار سوئی در کودکان ایجاد نمی کند.

ترکیبات سازنده سم شپش کش محیطی پرمکترین:

سم ضد شپش پرمکترین از مواد کاملا ارگانیک ساخته شده است.
ترکیبات سازنده این سم، آلرژی ایجاد نمی کنند و مضر نیستند.
این ترکیبات عبارتند از:

 • سیامتریک
 • لایس بن
 • ترانید

ویژگی های سم ضد شپش برای محیط

۱ . بدون رنگ و بو

اغلب خانم ها روی مبلمان منزل بسیار حساس هستند و از آن ها در برابر هر گونه لک و آلودگی محافظت می کنند، به همین دلیل یکی از بزرگترین نگرانی های هر بانوی خانه دار، لک و آثاری است که سموم می توانند از خود به جای بگذارند، تولید کنندگان سم پرمکترین با در نظر گرفتن این حساسیت، محصولی فوق العاده بی نظیر تولید کرده اند که کاملاً بی رنگ است و هیچ ردی از خود بر جای نمی گذارد.

بنابراین حین استفاده از این سم به حالت اسپری دیگر نگران لباس ها، مبلمان و یا روبالشی های خود نباشید، زیرا ترکیب خاصی شامل موارد زیر در آن به کار رفته است.

 • سرکه
 • روغن اسطوخودوس
 • روغن شمعدانی

این مواد از ایجاد و باقیماندن لکه بر روی سطوح مختلف جلوگیری می کنند.

۲ . مقرون به صرفه با ماندگاری بالا

همه ما به دنبال یافتن محصولاتی هستیم که نه تنها کیفیت بالایی داشته باشند، بلکه مقرون به صرفه نیز باشند.
اگر در این میان محصولی بیابیم که در کنار این دو ویژگی، ماندگاری طولانی نیز داشته باشد، امکان ندارد از آن بگذریم.

اکنون با معرفی محصول ضد شپش محیط پرمکترین به جستجوی شما برای یافتن یک سم شپش کش فوق العاده، پایان می دهیم. ماندگاری و اثر گذاری طولانی مدت این سم در محیط، نه تنها زحمت سمپاشی های مکرر و خسته کننده را از میان بر می دارد؛ بلکه کمک می کند پول شما در جیبتان باقی بماند.

۳ . کاربرد آسان

استفاده آسان سم امکان پوشش دهی محیط وسیع در مدت زمان اندک را برای کاربران فراهم می آورد.

۴ . بدون خطر برای انسان و حیوانات خانگی

برای استفاده از این سم نیازی به تخلیه محیط ندارید.
سم ضد شپش پرمکترین ارگانیک است و هیچ گونه بخارات سمی مضر برای انسان و حیوانات خانگی ایجاد نمی کند، حتی در صورت تماس این سم با پوست، هیچ گونه عارضه یا آلرژی ایجاد نمی شود و خطری برای سلامتی شما نخواهد داشت.

دو ویژگی بی خطر بودن تماس با سم ضد شپش پرمکترین و بی رنگ و بو بودن آن، سبب شده پس از استفاده از سم ضد شپش پرمکترین برای از بین بردن شپش ها در سطوحی مثل موارد زیر نیازی به شست و شوی مجدد آن ها نداشته باشند.

 • لباس
 • کیف
 • کلاه
 • شال گردن
 • روسری
 • چمدان
 • اسباب بازی های عروسکی
 • مبلمان
 • رتختخواب

استفاده از سم شپش کش محیط پرمکترین هیچ گونه عوارضی در کودکان، سالمندان، افراد حساس و آلرژیک ایجاد نمی نماید.

۵ . ترکیبات کاملا طبیعی

ترکیبات فوق العاده مؤثر طبیعی و ارگانیکی که در سم ضد شپش پرمکترین به کار رفته است، در کوچکترین تماس با شپش ها آن ها را در هر مرحله ای از رشد که باشند، از تخم و نیت گرفته تا شپش بالغ، از هستی ساقط می کند.

محصول درجه یک خارجی

تمام تلاش کارشناسان مبارزه با آفات در مجموعه فروشگاه licekiller.ir ارائه بهترین و با کیفیت ترین محصولات نابود کننده شپش به هموطنان عزیز است، در همین راستا و پس از بررسی ها و مطالعات فراوان به این نتیجه رسیدیم که محصول شپش کش محیط پرمکترین بهترین سم از بین برنده شپش محیطی است که شایسته ی ارائه به ایرانیان عزیز می باشد.

سم شپش کش پرمکترین، محصولی فوق العاده با کیفیت، ساخت کشور آلمان، شرکت بایر است. بر خلاف سموم تقلبی و بی کیفیت چینی که فاقد هرگونه تأییدیه سلامت هستند؛ محصول فوق از نظر ارگانیک و بی ضرر بودن برای انسان ها، به تأیید سازمان های مربوطه رسیده است، اثربخشی سم پرمکترین در از بین بردن ۱۰۰% شپش ها نیز، توسط آزمایشات مکرر در پیشرفته ترین لابراتوارهای دنیا، به اثبات رسیده است.

در طی آزمایشات حتی شپش های مقاوم به سایر شپش کش ها با استفاده از سم ضد شپش پرمکترین به راحتی نابود شدند، برای راحتی خیال شما عزیزان، ما به عنوان مجموعه فروشگاهی licekiller.ir و متخصصین از بین بردن شپش ها، کیفیت محصول فوق را صد در صد تضمین می نماییم.

مشخصات ظاهری سم

سم ضد شپش محیط پرمکترین در بطری های ۱ لیتری به صورت پلمپ شده خدمت مشتریان عزیز ارسال می شود تا جای هیچ گونه نگرانی از اصالت و کیفیت محصول باقی نماند. محتویات بطری بی رنگ است و فاقد هر گونه بوی آزار دهنده می باشد، با خیال آسوده این محصول فوق العاده را مصرف و با شپش ها خدا حافظی کنید.

عملکرد سم ضد شپش پرمکترین به چه صورت است؟

اسپری ضد شپش پرمکترین نوعی سم با عملکرد تماسی است.
ترکیبات موجود در سم قوی پرمکترین هیچ شپشی را از قلم نمی اندازد، یعنی شپش ها یا تخم های آن به محض تماس با این سم، از صفحه روزگار خط می خورند.

اسپری شپش کش پرمکترین کاملاً ایمن و بی ضرر

ترکیبات غیر سمی و ارگانیکی که در سم شپش کش پرمکترین به کار رفته، آن را به سمی ایمن و بی خطر برای انسان ها مبدل کرده است، به همین دلیل می توان از این سم حتی برای از بین بردن شپش در محیط هایی مانند مهد کودک ها نیز استفاده کرد، نکته مهم دیگر این است که استفاده از سم پرمکترین در محیط، هیچ آسیبی به حیوانات خانگی نمی رساند.

نحوه استفاده از سم ضد شپش پرمکترین

طریقه استفاده از سم پرمکترین بسیار راحت و ساده است. کارشناسان آفات در licekiller.ir روش استفاده از سم را به صورت کامل برای مشتریان عزیز شرح خواهند داد.

سفارش سم از طریق: